KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15543227
*
nr 1554 3227
Grafiskt blad
Efter Matisse, "Blue Nude". Tryckt signatur, ej numrerad. Bladets mått: 49x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 augusti 2023
kl 20:49:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/8 13:08:58
1
500 kr
5/8 18:05:29
1
800 kr
7/8 20:29:49
2
700 kr
7/8 20:29:49
1
800 kr (Budbetjänt)
7/8 20:30:22
2
900 kr
7/8 20:33:13
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej numrerad ej signerad grafiskt blad konst matisse
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
nr 1554 3227
Grafiskt blad
Efter Matisse, "Blue Nude". Tryckt signatur, ej numrerad. Bladets mått: 49x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm. Ej signerad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/8 13:08:58 | 1 | 500 kr |
5/8 18:05:29 | 1 | 800 kr |
7/8 20:29:49 | 2 | 700 kr |
7/8 20:29:49 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
7/8 20:30:22 | 2 | 900 kr |
7/8 20:33:13 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej numrerad ej signerad grafiskt blad konst matisse
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09